Potulky bicyklom po okolí Penziónu Kerametal-Areál športov Látky

Cyklo-turistický klub Lešťan v spolupráci s Penziónom Kerametal-Areal športov Látky (ďalej len Kerametal) pripravil pre priaznivcov cykloturistiky potulky bicyklom po okolí Kerametalu.

3 dňové potulky bicyklom po okolí Penziónu Kerametal-Areál športov Látky

7 dňové potulky bicyklom po okolí Penziónu Kerametal-Areál športov Látky

Spolu sa budeme túlať po blízkom a vzdialenejšom okolí Kerametalu. Navštívime mestá Kokava nad Rímavicou, Čierny Balog (s jeho úzkokoľajnou železničkou), Brezno, Hriňovú, Detvu a ďalšie mestá. Našej pozornosti neujdu ani obce Utekáč, Sihla, Lom nad Rímavicou, Hrochoť a obce pod Poľanou.

Náš záujem bude upriamený aj na Poľanu s jej úchvatnými prírodnými zákutiami, scenériami a výhľadmi do ďalekého okolia ako aj na samoty a lazy v Podpoľaní.

Podľa Vášho záujmu sa prejdeme bicyklami po lesných a lúčnych terénoch pričom si zopakujeme vedomosti z topografie a orientácie v teréne podľa mapy a buzoly. Viete kde sa nachádza kôrová kaplnka, ktorá je unikátom v Strednej Európe? Ak neviete, nevadí, spolu ju navštívime a strávime pri nej príjemné piknikové posedenie a rozjímanie.

K cykloturistickým výjazdom, ktoré pre Vás pripravujeme, je potrebná kvalitná logistika. Túto zabezpečí Kerametal svojimi ubytovacími a stravovacími kapacitami. Podľa Vašich požiadaviek a záujmu Vám toto zariadenie poskytne aj svoje wellness kapacity.

Termíny potuliek:

28.-30. marec 2014

18.-20. apríl 2014

9.-11. máj 2014

30. máj – 1. jún 2014

27.-29. jún 2014

14.-20. júl 2014

4.-10. august 2014

8.-14. september 2014korova kaplnka

Škola v prírodePod odborným vedením prevedieme školopovinné deti históriou osídľovania územia Slovenska slovanskými kmeňmi.
Viac tu »
3 až 7-dňové potulky bicyklom v spolupráci s Cyklo-turistickým klubom Lešťan. Viac tu »
Je čas pre FIREMNÉ VEČIERKY. U nás zábava a dobré jedlo za málo peňazí.
Počasie Látky - Svieti.com
Facebook
Email